«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Краща безкоштовна програма для запису дисків CD і DVD

2-11-2007, 23:11 | Автор: lio
Теги: диски, софт, Best Free

CDBurnerXP ProСкажу чесно — вибір програм для цього огляду був нелегким, не дивлячись на їх великий вибір (каламбур). До мого короткого списку увійшли наступні безкоштовні програми для запису дисків: AVS Disc Creator, burnatonce, Burn to the Brim, CDBurnerXP Pro, CDR Tools Front End, CommandBurner, DeepBurner Free, Easy Burning, Express Burn, і HT Fireman CD/DVD Burner. Мені сподобалися ще дві програми — Burn4Free та Artisan (він же Sun), але вони були відкинуті оскільки містять рекламні або шпигунські модулі.

Зі всіх претендентів самими вражаючими можливостями відізначився CDBurnerXP Pro. Він володіє всіма основними функціями програм такого роду включаючи інтуїтивний інтерфейс, можливість створення дисків даних, аудіо CD, завантажувальних дисків, а також копіює диски, створює і записує образи дисків (наприклад ISO). Четверта версія CDBurnerXP, що вийшла недавно, тепер працює з Vista, пише двошарові DVD, диски Blu-ray і HD-DVD.

CDBurnerXP Pro подолав всі тести, які я йому міг запропонувати, включаючи дозапис мультисесійного диска створеного в іншій програмі на іншому пишучому приводі (!), а також створення CD для інсталяції Windows XP.

На додаток до основних характеристик CDBurnerXP Pro має безліч додаткових функцій, наприклад опції настройки завантажувального диска (відсутні в DeepBurner), вбудована утиліта для друку обкладинок дисків, вбудований аудіо-програвач і здатність ріпа аудіо CD в різних форматах (зокрема Mp3) з пошуком інформації про треки в Інтернеті. Також важливо те, що користувачі які звикли до Nero відчуватимуть себе при роботі з CDBurnerXP Pro як вдома. Його інтерфейс дуже нагадує інтерфейс цієї програми. Все вищезгадане робить CDBurnerXP Pro добрим вибором як для початківців так і просунутих користувачів.

DeepBurnerНайбільш близьким до CDBurnerXP Pro, по своїх можливостях є DeepBurner. Якщо ви не створюєте завантажувальні диски і не потребуєте додаткових можливостей для створення дисків мультимедіа то DeepBurner може вам сподобатись. Його переваги — маленький розмір установника, менша інтеграція в систему, наявність портативної версії яку можна записати на флешку USB.

На додаток до вищезгаданих безкоштовних програм, ще декілька утиліт для ріппінга або запису дисків. Їх плюси — надзвичайно малий розмір і вузька спеціалізація: Burrrn — програма для створення аудіо CD, CreateCD та CommandBurner уміють працювати з командним рядком, DVDShrink спеціалізується на бекапі DVD, а ImgBrn і ISO Recorder ідеальні для створення і запису образів дисків (дуже просте управління).

 (голосів: 1)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі