«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Альтернатива Nero — InfraRecorder

29-11-2007, 22:25 | Автор: lio
Теги: диски, софт

InfraRecorderШукаю останнім часом програми для роботи з дисками (запис, копіювання, образи і так далі). Хочеться знайти щось легше і безкоштовніше Nero. У мене-то цього монстра давно вже немає, але переносити його присутність навіть на чужих комп’ютерах стає все тяжче :).

Звичайно… ніде правди подіти, переважна більшість безкоштовних програм не мають тієї функціональністі яку може надати пакет від Ahead Software AG. Але шукати треба. Треба шукати!!!

Отже, претендент № 1 — InfraRecorder.

Я дивуюся — чому ця програма так мало відома? Куди не поткнись, за кращу безкоштовну програму для запису дисків вважають CDBurnerXP. Може так воно і є, але я звик трохи тестувати програму перш ніж рекомендувати її кому-небудь. А скористатися останньою версією CDBurnerXP я не зміг. Після запуску з’являлося вікно з повідомленням про помилку і програма згорталася. А от InfraRecorder працює стабільно і дивує своїми можливостями.

InfraRecorder — це безкоштовне рішення для роботи з дисками CD і DVD. Ця програма надає широкий ряд потужних інструментів, має приємний і простий інтерфейс і добре інтегрується в Windows Explorer.

Підготовка до запису дисків в InfraRecorder

Програма розроблена і створена Крістіаном Киндалем (ліцензія GNU General Public License (GPL)) для конкурсу програм Google Summer of Code в 2006 році. Сам Крістіан Киндал (Christian Kindahl) відомий і інший своєю програмою — архіватором TUGZip.

Основні властивості і можливості InfraRecorder:

- Створення власних проектів з файлами даних, аудіо, відео і змішаного типу з подальшим записом їх на фізичні диски (або для створення образів).
- Підтримка запису двошарових DVD.
- Стирання перезаписуваних (RW) дисків чотирма різними способами.
- Запис образів дисків (ISO і BIN/CUE).
- Створення копій дисків на льоту і з використанням тимчасового образу диска.
- Імпорт даних з мультисесійного диска з можливістю додавання нових даних і подальшим записом.
- Закриття сесії (запис спеціальної інформації на диск для запобігання подальшого запису).
- Сканування шин SCSI/IDE для виявлення встановлених пристроїв і збору інформації про них.
- Видача інформації про диск.
- Імпорт аудіо, відео і даних у файли (.wav, .wma, .ogg, .mp3 and .iso).

У комплекті з основною програмою InfraRecorder йде модуль InfraRecorder Express — панель швидкого вибору завдання, що трохи нагадує (за принципом роботи) панель Nero Express:

InfraRecorder Express

Можливо це допоможе швидше освоїться «на новому місці» користувачам звиклим до Nero.

Як можливо ви вже відмітили по скріншотам, InfraRecorder має український переклад інтерфейсу, що звичайно ж набагато спрощує роботу тим користувачам які ще не достатньо знають англійську.

Сайт InfraRecorder.
Скачати InfraRecorder (2.41 MB) - сторінка завантаження.

P.S.

Коли матеріал вже був готовий до друку знайшов цікавий ролик що ілюструє пропалення програмою InfraRecorder дисків (такий ефект присутній тільки в Windows Vista):

 (голосів: 0)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі