«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

ImgBurn — безкоштовна програма для запису образів дисків

27-11-2007, 12:42 | Автор: lio
Теги: диски, софт

Продовжуємо шукати альтернативу платним програмам для запису дисків. Цього разу - ImgBurn (безкоштовна програма для запису образів дисків).

ImgBurn

ImgBurn - ймовірно краща безкоштовна програма для запису образів дисків на CD і DVD. Це дуже гнучке застосування з великою кількістю заявлених можливостей, яких часто не дістає в інших подібних програмах. Особливо це стосується запису DVD відео-дисків.

ImgBurn підтримує широкий ряд форматів образу диска, зокрема BIN, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG и PDI. Unicode підтримка імен тек і файлів забезпечує відсутність проблем при роботі з “неанглійськими” буквами ісимволами. При цьому ImgBurn працює на всіх операційних системах родини Windows - від 95 до Vista (включаючи версії 64-bit). Якщо ж ви хочете використовувати цю програму в Лінуксі - Wine нам допоможе :)

ImgBurn

ImgBurn добре розпізнає і працює зі всіма сучасними CD/DVD драйвами і не вимагає при цьому ніяких оновлень. Система черговості запису образів допоможе користувачеві записати декілька дисків в автоматичному режимі (при цьому, якщо ви маєте декілька драйвів можна буде задіяти всі з них). У вікні для роботи з двошаровими DVD можна просто розбити великий образ диска на дві секції.

Напевно єдине що затьмарює радість від користування ImgBurn - відсутність локалізації для останньої версії. У незліченних налаштуваннях програми нескладно загубитися, і українська мова тут, м’яко кажучи, не зашкодила би.

Скачати ImgBurn (посилання веде на сторінку завантаження домашнього сайта програми).

 (голосів: 0)


Коментарі (1):
ОКСАНА
13 березня 2010 18:09
класна програма
Реклама
Популярне
Друзі