«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Майже безкоштовні програми

14-04-2009, 05:07 | Автор: lio
Теги: софт, бекап, диски

Ashampoo Burning Studio 8.04Titan Backup 1.5Іноді трапляються такі безкоштовні програми при користуванні якими не покидає відчуття того, що користуєшся ними в борг. Нібито і не платив нічого, і в майбутньому не передбачається, але десь там — в глибині душі...

Ось і наступні два продукти можна віднести до цієї категорії:

Titan Backup 1.5

Titan Backup 1.5 — відома комерційна програма для створення резервних копій. За її допомогою можна створювати і відновлювати бекапи всіляких даних, що зберігаються на вашому комп'ютері, включаючи окремі файли та папки, дані поштових програм, персональні налаштування і реєстр.

Головне вікно Titan Backup

Виглядає занадто гарно? Тоді тримайте — версія Titan Backup 1.5 не є останньою, і тому не підтримує багато з того, що вміє робити поточна версія. Таким чином, компанія просто використовує застарілий матеріал для реклами своїх нових продуктів.

Але все одно — незважаючи на таку другосортність, безкоштовна версія Titan Backup може бути рекомендована для використання на домашніх комп'ютерах. У неї фактично немає інших гідних безкоштовних альтернатив.

Для безкоштовного встановлення Titan Backup 1.5 потрібно виконати наступні пункти:

1. Завантажте Titan Backup 1.5 по цьому посиланню.
2. Встановіть програму на комп'ютер.
3. Під час першого запуску введіть код (000020-ACM8KK-1YXPMT-JZT49Z-05Z6JZ-7C68TR-9Y7FU9-6PD2P8) для активації повної версії програми.
4. Відповідно до подальших інструкцій активуйте програму.

Після активації з'явитися віконце з пропозицією ознайомитися з новою версією програми. Я відмовився (все одно вона платна :).

Ashampoo Burning Studio 8.04

Ashampoo Burning Studio — чудова програма для простого і швидкого запису даних, відео та аудіо-дисків CD/DVD. Підтримує більше 1500 приводів для запису дисків, довгі імена файлів, автоматичне налаштування параметрів, збереження і завантаження проектів, створення і запис образів, просте керування файлами за допомогою перетягування та багато чого іншого.

Головне вікно Ashampoo Burning Studio

Мінус — як і у попередньому випадку компанія отримує вашу адресу електронної пошти.

Процес отримання безкоштовної версії Ashampoo Burning Studio полегшується русифікованим (на відміну від попередньої програми) інтерфейсом, але також досить заплутаний:

1. Завантажте інсталятор програми.
2. Під час встановлення оберіть варіант «Отримати БЕЗКОШТОВНИЙ ключ повної версії».
3. Після першого запуску Ashampoo з'явитися вікно введення ключа і здійснитися перехід на сайт програми, де потрібно буде ввести свій eMail.
4. На вказану адресу електронної пошти має прийти лист з посиланням на сторінку реєстрації. Заповніть потрібні поля.
5. Після реєстрації ви отримаєте на свою скриньку електронної пошти ще один лист з кодом активації. Введіть цей код у програму.

Ну от — все дописав, але неприємне відчуття залишилося. Не подобаються мені ці маніпуляції з ключами. Мабуть тому, що вони залишають за розробником можливість у будь-який час скасувати безкоштовну роботу своїх продуктів. Ну або, як мінімум, припинити їх роздачу (як вже траплялося з деякими іншими програмами).

 (голосів: 1)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі