«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

DVD Slideshow GUI — програма для створення слайдшоу

29-01-2008, 21:47 | Автор: lio
Теги: графіка, відео, софт

Цікаво, що для такого популярної в народі справи, як створення слайдшоу (наприклад з домашніх фотографій) для подальшого перегляду їх «по телевізору» так мало безкоштовних програм. Мені от попалась лише одна…

DVD Slideshow GUI — потужний безкоштовний пакет інструментів для створення слайдшоу, що складається з фотографій, малюнків та відеороликів.

DVD Slideshow GUI

До складу DVD Slideshow GUI входять Avisynth, Dvdauthor, HCenc, Media Player Classic, FFmpeg, Flvtool2, Mplex, Demux, mkisofs і безліч інших утиліт. Всі ці інструменти об'єднані загальним інтерфейсом і працюють як одна програма. Якщо програми вам подобаються не за їх зовнішній вигляд, а за надані ними можливості і відмінну роботу, DVD Slideshow GUI вам одразу сподобається.

Однією із головних переваг DVD Slideshow GUI є можливість збереження отриманих слайдшоу у багатьох форматах відео, включно з спеціально підготовленими для запису на диски DVD. Надалі такі диски можна буде переглядати на звичайних «залізних» програвачах DVD. Також є можливість створення файлів FLV для розміщення на веб-сторінках.

Розглянемо можливості програми детальніше:

Для створення слайдшоу можна використовувати файли різних типів і форматів — зображення (у тому числі PNG), відео (AVI) і аудіо (MP3 і WAV). При цьому, використовуючи можливості програми, можна змінювати безліч параметрів, що регулюють те, як будуть відображатися ці матеріали в готовому слайдшоу.

Час показу фото, спецефекти, що супроводжують зміну зображень (близько 180 видів), фільтри для фотографій і малюнків (є можливість створення своїх фільтрів), розташування і розмір зображень — все легко налаштовується як для слайдшоу в цілому так і для кожного окремого зображення. Підписи до зображень (субтитри) можна розмістити у різних місцях зображення, а також вибрати бажаний шрифт і колір. Кирилиця, незважаючи на відсутність україномовного інтерфейсу програмою підтримується відмінно.

Зручний інструмент DVD Slideshow GUI — функція перегляду. Її можна застосувати на будь-якому етапі створення слайдшоу, але варто відзначити, що за великої кількості зображень, створення файлу для перегляду може зайняти досить багато часу.

Готове слайдшоу можна зберегти у багатьох форматах: ISO або теки DVD для запису на диск DVD (можна використовувати ImgBurn або InfraRecorder), MPG, AVI, FLV та інші. При збереженні у форматі FLV можна використовувати згенерований програмою код для вставки відео на ваш веб-сайт.

Завантажити DVD Slideshow GUI (16.49) можна на сайті цієї програми. Там також можна завантажити додаткові ефекти для зміни зображень та фільтри для фотографій.

Наприкінці цієї нотатки — приклад слайдшоу створеного за допомогою DVD Slideshow GUI:

 (голосів: 9)


Коментарі (2):
YURAP
23 лютого 2010 18:54
як скачати цю прогу
Softbloger
27 лютого 2010 16:19
YURAP,
В тексті статті є посилання.
Реклама
Популярне
Друзі