«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Одногодинний софтвер

4-04-2009, 16:47 | Автор: lio
Теги: софт, система

А ось на цій сторінці розміщені близько ста двадцяти безкоштовних міні-програмок для полегшення, покращення та просто прикрашання Windows. Автор об'єднав ці утилітки під заголовком «1 HOUR SOFTWARE», що в перекладі на українську може звучати як «Одногодинний софтвер». Мабуть таким чином Skrommel (це ім'я розробника) хоче сказати, що на розробку кожної з викладених на тій сторінці програм він затратив одну годину. Цікаво — якщо помножити кількість програм на 60 хвилин...

1 HOUR SOFTWARE

Гаразд, не будемо відволікатися від основної теми. Нижче наведені деякі із тих програм, що здалися мені досить цікавими. Цілком можливо, що для Вас саме ці програми не будуть такими цікавими як для мене. Тому все ж раджу зайти на вищезгадану сторінку і придивитися до інших утиліт.

CreateShortcutThere — клікніть правою кнопкою по файлу та оберіть в контекстному меню пункт CreateShortcutThere... для того щоб обрати місце для створення ярлика.

RunAndHide — запустіть для того, щоб сховати, або показати панель завдань.

DropCommand — дозволяє перетягувати файли в командне вікно. Можна перетаскувати кілька файлів. Працює лише в Windows Vista.

PushMonitOff — натисніть Shift-F1 для того щоб вимкнути монітор. Налаштування в треї.

TheEnd — при перейменуванні файлів виділяє лише його назву без розширення типу файлу.

SmallMeasure — невелика утиліта для вимірювання відстаней на екрані.

Captain — дозволяє копіювати в буфер обміну, або навіть змінювати назву вікна Windows. Для виклику меню клікніть коліщатком мишки по назві вікна.

DetachVideo — «вириває» відео з сайтів типу YouTube в окреме вікно. Наведіть мишку на відео і натисніть F12.

AltEdge — альтернатива команді Alt-Tab. Підведіть курсор до лівого верхнього кута екрану і на моніторі з'явиться панель вибору вікна.

ReRun — запускає програми, що внесені до автозавантаження (якщо вони в даний момент вимкнені).

ScreamerMenu — надає можливість керування списком станцій інтернет-радіо внесених до програми Screamer Radio. Ховає небажані повідомлення програми, має планувальник завдань...

Barnacle — добавляє панель інструментів до вашої улюбленої програми. Панель можна налаштовувати відповідно до своїх уподобань, міняти іконки і властивості...

Removable — безпечне вимкнення переносних пристроїв за два кліка.

UnderCover — автоматично ховає кнопки та інші елементи керування (клікніть правою кнопкою мишки при натисненій кнопці Ctrl).

GoneIn60s — відновлює закриті програми. Клікніть по іконці утиліті в треї і оберіть програму, яку ви щойно закрили і хочете відновити.

NoClose — деактивує кнопку для закриття вікна. Ctrl+1 для активації/деактивації кнопки. Ctrl+2 для додання правила.

MultiMonMan — забезпечує можливість перегляду кількох екранів на одному моніторі.

MoveInactiveWin — дозволяє перетягувати неактивні вікна, навіть ті, що знаходяться за активним. Натисніть на клавішу Alt та перетягніть його мишкою.

FadingTaskbar — змінює прозорість панелі завдань.

TransOther — робить всі вікна (за винятком активного) прозорими. Рівень прозорості можна змінювати.

SingleApp — дозволяє запуск лише однієї програми. Автоматично відновлює цю програму після її закриття. Захищена паролем. Пароль за замовчуванням: SingleApp.

CacheSort — автоматично переміщує кеш браузера Internet Explorer в теки з іменами названими відповідно до розширення файлів (jpg, mpeg, wmv...).

DoOver — записує та відтворює натиснення на клавіші та дії мишкою.

CloseMany — запускає та закриває декілька програм або процесів одночасно.

WhatColor — показує та копіює в буфер обміну колір в форматі RRGGBB, що знаходиться під курсором.

TimeStamp — копіює в буфер обміну системний час та дату. Їх формат можна відрегулювати відповідно до своїх уподобань. Для копіювання достатньо двічі клікнути по іконці утиліти в треї.

MouseActivate — автоматично активує вікно, або елемент керування після наведення на них мишки. Автоклік при затримці мишки більше однієї секунди.

Ghoster — затемнює неактивні вікна. Багато налаштувань.

TicTocTitle — показує поточний час та дату на панелі титулу. Багато корисних налаштувань.

 (голосів: 0)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі