«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Зроби собі Wii

24-02-2009, 02:10 | Автор: lio
Теги: ігри, приколи, залізо, софт

Я ніколи не грав у всі ці «камерні» ігри для приставки Wii (якщо забути ті дві години на стенді в магазині :), але вони мені не подобаються. Всі ці стрибки, размахування руками і ногами ...

Та що там розповідати — дивіться самі:

Незважаючи на це, пройти повз програму CamSpace я не зміг. Хоча б тому що вона безкоштовна... і досить оригінальна.

CamSpace — програма за підтримки котрої можна керувати комп'ютерними програмами (в основному іграми) за допомогою жестів або рухів предметами. Для того, щоб почати користуватися CamSpace потрібно мати комп'ютер і звичайну вебкамеру. CamSpace успішно справляється з керуванням у багатьох іграх, де зазвичай потрібно активна робота мишкою або джойстиком.

Ось як вона працює:

Якщо раніше перелік підтримуваних CamSpace додатків обмежувався парою пасьянсів для Windows, аркадою Zuma Deluxe і декількома нескладними гоночними симуляторами, то тепер у розпорядженні зацікавленого користувача набагато більша кількість ігор. Розробники повідомляють про підтримку навіть таких відомих ігор, як TrackMania та NFS: ProStreet.

Програма використовує технологію CamTrax, що вміє стежити за рухомими обьектам (до чотирьох одночасно) в реальному часі і з великим рівнем акуратності. Це дозволяє здійснювати підтримку ігор в яких можна гратися вдвох.

На жаль CamSpace має лише англійську мову інтерфейсу. Початкове налаштування програми, незважаючи на простоту, досить багатослівне, тому буде незайвим розглянути деякі його етапи.

Після установки, при першому запуску програми потрібно активувати CamSpace. Для цього введіть у запропоновану форму свою адресу електронної пошти та натисніть «Done»:

CamSpace

Якщо Ви не хочете цього робити, натисніть на «Remind me Later». Програма може працювати і без активації, але буде постійно нагадувати про її необхідність.

Далі користувач може піти двома шляхами — або пройти через кілька кроків початкового знайомства з програмою, або просто почати грати:

CamSpace

Я завжди віддаю перевагу рішучім діям :), тому спробуємо відразу зануритися у гру. Тільки спочатку ознайомимося з деякими рекомендаціями:

- Рекомендується забезпечити гарне освітлення в приміщенні, де ви будете грати.
- В якості віртуального маніпулятора не слід використовувати блискучі або прозорі об'єкти. Він повинен виділятися кольором від фону (і вашого одягу).
- Для кращого захоплення руху декількох предметів вони повинні бути різного кольору.

От тепер можна і пограти. Натисніть на кнопку «Not Now», а потім на велику іконку «Select a Game». Відкриється вікно зі списком встановлених ігор. За замовчуванням їх не дуже багато (лише одна). Додаткові ігри можна завантажити на сайті CamSpace. Після запуску однієї з встановлених ігор потрібно налаштувати камеру на предмет за допомогою якого буде здійснюватися управління у грі.

Якщо не звертати увагу на деякі, не надто добре пропрацьовані деталі самої CamSpace (всеж таки вона ще в стадії «бета»), і глюки деяких з ігор, то програма працює цілком стабільно. У всякому випадку, при дотриманні зазначених вище умов, лаятись не доводиться :)

Тому, якщо програма Вас зацікавила — качайте. Встановіть, пограйтеся... Може і сподобається, може й залишиться... Я ж залишаюся консерватором. Мишка і клавіатура якось рідніші :)

Сайт CamSpace
Завантажити CamSpace (7.19MB)

 (голосів: 0)


Коментарі (2):
Петро
25 лютого 2009 14:18
Круто треба спробувати, Автору велике спасибі smile
Fedchenkov
27 лютого 2009 22:06
Мне кажется ништяк!
Реклама
Популярне
Друзі