«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Зіграємо? Neverball 1.5.0

13-02-2009, 02:43 | Автор: lio
Теги: ігри

Є ігри які привертають до себе увагу не багатством графіки або крутістю інтерфейсу, а навпаки — простотою і ясністю. У часи коли робити нема чого (як наприклад зараз :), чому б не присвятити одній з таких ігор кілька тижнів годин свого життя?

Neverball

Neverball — це своєрідна 3D суміш з пінболу, більярду та інших подібних забав з кулькою (включаючи «ту саму» іграшку). Мета — за допомогою рухомої кульки зібрати, за певний час, максимальну кількість монеток розкиданих в різних частинах ігрового поля і встигнути «докотитися» до фінальної точки.

Справа ускладнюється тим, що фактично кулькою керувати не можна, а напрямок і швидкість її руху визначає нахил ігрового поля. Ігровим полем можна керувати за допомогою рухів мишки, або клавіш-стрілочок (←, →, ↑, ↓) на клавіатурі.

Neverball

Всього є шість рівнів гри, кожен з яких містить кілька десятків різних платформ. Кожна наступна платформа відкривається тільки після проходження попередньої. Платформа вважається пройденою після того, як буде набрано потрібну кількість монет. Самі монетки бувають трьох кольорів — жовті, червоні і сині. За «зняту» жовту монету дають 1 очко, за червону — 5, за блакитну — 10. Після набору 100 монет гравцю дається додаткове життя.

У грі є три режими спостереження за кулькою. Натиснення на клавішу F2 вмикає режим «Лінивої камери». При цьому реакція камери стає більш уповільненою. Натиснення на F3 вмикає «Ручну камеру» — камера буде обертатися лише при натисненні відповідних кнопок (за замовчуванням це права і ліва кнопки миші). Натиснення на F1 повертає камеру в нормальний режим.

Neverball

Всі ігри в яких був досягнутий позитивний результат (зібрані всі монети, або кулька сягнула фінальної точки) можна зберегти і потім переглянути ще раз. Всього можна зберегти до 64 ігор.

Окремо слід сказати про графіку Neverball. Вона звичайно не вражає розум, але цілком гідна. На підтвердження цього можете подивитись відеоролик проходження деяких з більш складних рівнів гри:

На цьому місці можна було б привести посилання на інсталятор гри Neverball та її домашній сайт, але це ви знайдете нижче. Тому, що спочатку буде...

Постскриптум

Після установки гри Neverball, я знайшов на робочому столі не один ярлик (як очікувалося), а цілих два! Другий, як виявилося, належить ще одній грі в м'ячик — симулятору міні-гольфу Neverputt. Гра створена на двигунці і з фізикою основної, але графічне оформлення менш вражаюче. З плюсів — можливість грати удвох, утрьох або навіть вчотирьох:

Neverputt

Ну ось. Нібито все написав. Залишилися тільки обіцяні посилання:

Завантажити Neverball (33.46 MB)
Домашня сторінка гри Neverball

 (голосів: 0)


Коментарі (2):
tivasyk
13 лютого 2009 14:08
Ігри зі світу linux=) Neverball -- класно виглядає, але надзвичайно дратує (мене) вже після кількох хвилин гри. Neverputt доволі приємна, з неспішним геймплеєм -- можна довго гратися.
Garsia
14 лютого 2009 01:25
Якщо час є, то Neverball затягує доволі грунтовно fellow
Реклама
Популярне
Друзі