«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

150 безкоштовних програм від Microsoft (частина п'ята)

21-04-2009, 02:28 | Автор: lio
Теги: софт

У п'ятій (перша, друга, третя, четверта) частині переліку безкоштовних програм від Microsoft увійшли програми, що забезпечують безпеку комп'ютера, а також ігри і засоби для роботи з мультимедія. На цьому ми мабуть і зупинимося. Бажаючі ознайомитися з усім переліком, можуть зайти сюди.

Безпека, антивіруси і т. п.

Baseline Security Analyzer — утиліта, для перевірки налаштувань безпеки вашого комп'ютера. У першу чергу орієнтована на корпоративні мережі, але стане у пригоді і домашнім користувачам.

Malicious Software Removal Tool — утиліта для виявлення і видалення найбільш поширених вірусів. Виконує перевірку комп'ютера на наявність розповсюджених шкідливих програм і видаляє їх у разі виявлення.

Promqry і PromqryUI — дозволяють виявляти перехоплення даних у мережі на комп'ютерах, що використовують Windows Server 2003, Windows XP і Windows 2000. PromqryUI має графічний інтерфейс, тоді як Promqry може запускатися лише з командного рядка.

Windows Defender — програма створена для виявлення і видалення з системи різноманітних шкідливих і небажаних модулів-шпигунів, програм, що відслідковують інтернет-уподобання, та викликають спливаючі рекламні вікна...

Windows Live Safety Center — безкоштовний онлайн-ресурс, що дозволяє перевірити свій комп'ютер на віруси, отримати інформацію про загрози, підвищити продуктивність комп'ютера і позбутися від «сміття» на жорсткому диску.

Ігри та супутні програми

Microsoft 3° — програма для обміну миттєвими повідомленнями, а також будь-якими файлами з можливістю їх прослуховування (перегляду) без завантаження. Учасники можуть об'єднуватися у групи. При цьому кожен учасник може входити у декілька груп.

Microsoft Carioca Rummy — популярна в Аргентині і Чилі карткова гра.

Game Voice Share — програма для голосового спілкування в мережевих іграх від компанії Microsoft.

Мультимедія

CD Slide Show Generator — дозволяє переглядати зображення записані на CD як слайд-шоу.

GroupShot — програма для цифрового монтажу фотографій. За її допомоги, поєднуючи найбільш вдалі ділянки фотографій, можна створити із серії фотографій з різними дефектами одне фото прийнятної якості.

HTML Slide Show Wizard — програма для підготовки HTML слайд-шоу з цифрових фотографій для розміщення на веб-сайті. Для того, щоб створити слайд-шоу, потрібно пройти кілька діалогових вікон, в яких вказуються потрібні параметри.

Image Resizer — програма для зміни розміру одного або декількох графічних файлів за допомогою одного кліка миші.

Windows Media Encoder — утиліта для перекодування відео у формат Microsoft WM. Використовуючи цю програму при конвертації фільму, можна зекономити сотню мегабайт без видимої втрати якості.

Windows Movie Maker — програма для створення, редагування та розповсюдження цифрових відеозаписів з можливістю редагування відео і звуку, додавання до відео різних відео та аудіоефектів, титрів і т. п.

Microsoft Photo — утиліта для додавання метаданих до цифрових фотографій. Після інсталяції програма додає в контекстне меню провідника свій пункт, який забезпечує швидкий доступ до вікна редагування інформаційних тегів зображень.

Microsoft Photo Story — програма для створення з серії фотографій відео слайд-шоу. Одним порухом мишки можна розподілити слайди (графічні файли) в потрібному порядку, обрізати і повернути зображення в будь-яку сторону.

Microsoft RAW Image Thumbnailer and Viewer — програма для роботи з RAW-фотографіями в середовищі Windows. Складається з двох компонентів: вбудованого в оболонку Windows XP розширення, що дозволяє переглядати мініатюри файлів RAW у провіднику, і окремої програми для роботи з RAW-зображеннями.

 (голосів: 1)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі