«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

150 безкоштовних програм від Microsoft (частина четверта)

16-03-2009, 17:32 | Автор: lio
Теги: софт

До четвертої (перша, друга, третя) частини переліку безкоштовних програм від компанії Microsoft увійшли скрінсейвери, теми, скіни та інші прикраси для операційної системи Windows.

Цікаво те, що в цій частині дуже багато продуктів вимагають «ліцензійності» системи. Ось виявляється, що найцінніше для Microsoft :)

Microsoft 4 Patas — чотири шпалери для робочого столу присвячені «кращим друзям людини». Спеціальні іконки і звук надають цій темі свою атмосферу, яка без сумніву сподобається всім хто любить собак. Для встановлення необхідна перевірка на достовірності операційної системи.

BlueScreen Screen Saver — знаменитий «синій екран смерті» зразка Windows 2000/XP. А точніше — екранна заставка, що якісно емулює цю «веселу» картинку.

Brazilian Beaches (Praias do Brasil) — чотири відомих бразильських пляжа: Florianopolis, Buzios, Jericoacoara і Fernando de Noronha.

Brazilian Carnival — три типи карнавальних святкувань в різних регіонах Бразилії: Olinda, Salvador і Rio de Janeiro.

Christmas Theme — тема для робочого столу, анімовані курсори, нові іконки, звуки і 3D-заставка. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Creativity Fun Pack PowerToys — дозволяє змінювати шпалери на робочому столі через заданий проміжок часу. Також може виводити певні шпалери у задані дні. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Просто шпалери від розробників Microsoft Michael Swanson і Mikhail Arkhipov розміром 1920 x 1200 (16:10) і 1600 x 1200 (4:3), Peggi Goodwin (різні розміри) и три від Exchange Server Team.

Dungeon Siege Screensaver — заставка для робочого столу для любителів однойменної гри. Включає види з різних локацій Dungeon Siege.

Egypt Nile Theme — тема оформлення для операційної системи Windows, що містить звуки, іконки, анімовані курсори, шпалери і скрінсейвер.

European Union Flags Screensaver — заставка створена на честь розширення Європейського Союзу 1 травня 2004. Показує по черзі прапори всіх країн-учасниць ЄС. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Final Fantasy XI Desktop Theme — тема для всіх геймерів, фанів і просто тих, хто колись грав у Final Fantasy.

Flight Simulator X Screensaver — скрінсейвер, що показує кадри з гри Flight Simulator X, з зображеннями різних видів авіаційної техніки у повітрі і на землі.

Holiday Snowflakes Screensaver — ще одна зимова заставка. Тривимірні сніжинки плавно зникають, налітаючи на екран. В середині деяких з них виринає якесь послання або емблема Windows. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Ireland Desktop Theme — тема для робочого столу Windows XP Home і Professional Editions. Містить шпалери та заставки з фотографіями Ірландії. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth Skin for Windows Media Player 10 — скін для програвача WMP 10 створений у партнерстві з компанією Electronic Arts.

Nunavut (Canadian Arctic Region) — ще одна безкоштовна тема для робочого столу. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

New Zealand Bliss — безліч безкоштовних шпалер для робочого столу. Шпалери були зібрані командою Microsoft з Нової Зеландії. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Ontario Canada — ще одна тема для робочого столу. На цей раз з канадським ухилом. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Portuguese Discoveries Theme Pack — тема для робочого столу створена спільно з Національною Бібліотекою Португалії. Змінює заставки, шпалери, курсор і іконки. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Ree Ree Khao Sarn — тема для Windows за мотивами традиційної тайської дитячої гри. Включає яскраві шпалери для робочого столу, іконки та анімований скрінсейвер зі звуком. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Royale Noir — «секретна» тема для Microsoft XP. Нагадує стиль оформлення робочого столу Windows Vista. Була створена при розробці теми для Media Сenter, але потім була відхилена для вставки в стандартну поставку.

San Fermнn Desktop Theme — тема була спеціально розроблена для іспаномовних користувачів. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Security Screensavers — дві заставки для монітора, що нагадують про найбільш загальні правила безпеки. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

TimeDimension Screensaver — заставка для екрану з футуристичним на вигляд годинником від бразильського дизайнера Hans Donner. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Valentine's Day Screensaver — прикрасить екран вашого монітора на час свята і подарує безліч ідей для вітальних листівок. Слайд-шоу з красивих і забавних зображень на тему любові, дружби, романтики і всього того, з чим пов'язують День Святого Валентина. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Video Screensaver — дозволяє використовувати як заставку будь-який відеофайл. До тогож це може бути не тільки один файл, але й кілька. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

Windows XP Screensaver — 3D-заставка для екрану, що демонструє «потужність» DirectX помножену на яскравість кольорів Windows XP.

Winter Fun Pack 2004 — пакет новорічних прикрас для операційної системи Windows XP. Цей пакет зможе змінити буденний вигляд ОС і надати їй новорічний настрій.

Winter 2006 TechNet Scripting Games Screensaver — скрінсейвер створений «за мотивами» Winter Scripting Games в 2006 році. Для встановлення необхідна перевірка на достовірність операційної системи.

World of Warcraft Skin for Media Player 10 — скін в стилі World of Warcraft для програвача WMP 10, створений компанією Blizzard.

Zune Desktop Theme — гарна тема для робочого столу Windows XP SP2 від компанії Microsoft. Виконана у двох основних кольорах: чорному і оранжевому. Нагадує стиль оформлення робочого столу Windows Vista.

 (голосів: 1)


Коментарі (1):
Сашко
19 березня 2009 03:31
Дякую!
Реклама
Популярне
Друзі