«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

150 безкоштовних програм від Microsoft (частина перша)

6-01-2009, 08:39 | Автор: lio
Теги: софт

Нехай трохи з запізненням, але все одно — вітаю всіх постійних або випадкових читачів FreeSoftware.In.UA з настанням Нового року і бажаю Всього! І побільше, побільше ...

Санта Ґейтс

А першим матеріалом в цьому році буде перша частина перекладу списку з 150 безкоштовних програм від Microsoft... Так, так ви не помилилися — безкоштовних і від Microsoft. Чудеса іноді трапляються:) і навіть така, орієнтована на вичавлювання зі всього грошей, компанія робить щось «за просто так». Хоча, справедливості заради, варто відзначити, що більшість з цих програм, були розроблені програмістами Microsoft як-би «мимохідь» або в якості експерименту.

У першу частину списку увійшли безкоштовні програми та утиліти для Windows XP:

Microsoft Agent — додає в систему анімованого «помічника», що з'являється при перегляді інструкцій і довідок. Можна додати кілька різних характерів (Genie, Merlin, Peedy, Robby і «Свій»). При встановленій бібліотеці Speech API «помічник» буде навіть розмовляти (англійською).

Alt-Tab Replacement — розширює стандартні функції перемикання між відкритими вікнами і запущеними завданнями. Після інсталяції, в меню, що викликається при застосуванні комбінації клавіш Alt-Tab, з'являється вікно попереднього перегляду відкритих документів і запущених програм.

Calculator Plus — калькулятор з розширеними (у порівнянні зі стандартним віндовським калькулятором) можливостями. Дозволяє робити конвертацію одних одиниць обчислення в інші.

ConferenceXP — програма, призначена для проведення презентацій, що забезпечує відображення віддаленого робочого столу, спільний Web-серфінг і аналог «класної дошки».

Feeds Plus — розширення до Internet Explorer 7, для спрощення роботи з стрічками RSS. Дозволяє відображати всі стрічки в одному вікні, а не виводити їх окремо. Спливаючі повідомлення при появі нових записів. Працює тільки з сьомою версією Internet Explorer.

Windows Live Sync (раніше Windows Live FolderShare) — безкоштовна програма для підтримки синхронізації тек і документів між двома і більше комп'ютерами. Підтримується до 20 тек, включаючи ті, що розміщені в інтернеті.

Microsoft GroupBar — утиліта, що розширюють можливості панелі завдань. Дозволяє групувати будь-які вікна між собою. З об'єднаної групою вікон легко здійснювати спільні операції: швидке згортання, групове переміщення на панелі, швидке розгортання і т. д.

Location Finder — програма для ноутбука, яка показує положення його власника на мапі, орієнтуючись по сигналам, що надходять від найближчих точок доступу до WIFI. В якості мапи використовується он-лайн сервіс MSN Virtual Earth.

MapCruncher — безкоштовна програма за допомогою якої користувачі можуть поєднати карту місцевості зі супутниковим зображенням тієї ж самої ділянки поверхні Землі. MapCruncher підтримує формати PDF, WMF, EMF, JPEG, PNG, TIFF, GIF і BMP.

Open Command Window Here — безкоштовна утиліта, що додає в контекстне меню тек пункт, що дозволяє швидко відкрити у поточній директорії командний рядок (cmd.exe).

Power Calculator — ще одна заміна стандартного калькулятора Windows. З його допомогою можна будувати графіки, застосовувати математичні функції, виконувати різного типу перетворення, переводити міри довжини і ваги з однієї системи в іншу.

Scalable Fabric — альтернативна система управління вікнами. При розміщенні вікна в центрі екрана, воно має звичайні розміри. При перетягуванні на периферію екрану воно зменшується. Дозволяє тримати на робочому столі велику кількість відкритих вікон.

Snip IT — додаток, що дозволяє користувачеві Internet Explorer відправити електронною поштою текст, виділений в браузері. Серед підтримуваних клієнтів електронної пошти: Microsoft Outlook, Microsoft Hotmail, Yahoo Mail, Gmail та інші.

Taskbar Magnifier — утиліта для показу заданого фрагмента екрану у збільшеному вигляді. Можна відкрити додаткове меню, в якому будуть відображатися у збільшеному вигляді фрагменти екрана, на які наводиться покажчик миші.

Microsoft Time Zone — програма, що працює у системному треї і надає користувачеві інформацію про час та дату в різних часових поясах планети. Дозволяє додавання своїх місцевостей та налаштування їх за своїм бажанням. Є дві версії програми — Microsoft Time Zone, що вимагає ліцензійної Windows XP і Microsoft Time Zone (Standard) яка цього не потребує.

Tweak UI — утиліта, що надає доступ до системних налаштувань недоступних у звичайному інтерфейсі користувача, включаючи налаштування миші, провідника, панелі задач і інших елементів оформлення системи.

USB Falsh Drive Manager — утиліта для перенесення даних на флеш-драйв. Вона допоможе Вам при перенесенні необхідних даних з одного комп'ютера на інший. Утиліта легко синхронізує флеш-драйв і жорсткий диск комп'ютера.

Virtual Desktop Manager — програма створює чотири віртуальних робочих простори, які можна перемикати між собою за допомогою гарячих клавіш або миші. На кожному з цих робочих столів можна розмістити свою групу ярликів і файлів, а в якості фонової заставки вибрати індивідуальну картинку.

Webcam Timershot — програма для роботи з веб-камерою. Webcam Timershot робить знімки з веб-камери через зазначені інтервали часу і зберігає їх у вказаному місці. Зберігати знімки можна на жорсткому диску комп'ютера або в онлайні. Передбачена можливість налаштування розміру зображення.

Windows Live Writer — безкоштовна програма призначена для роботи з блогами, що побудовані на популярних платформах. Утиліта містить WYSIWYG-редактор, має позможность публікувати графічні зображення та карти. На даний момент Windows Live Writer підтримує роботу з Windows Live Spaces, WordPress, Blogger, LiveJournal і TypePad.

XML Notepad 2007 — програма надає простий інтуїтивний користувальницький інтерфейс для навігації та редагування документів у форматі XML.

XML Paper Specification Essentials Pack — пакет інструментів, що містить компоненти необхідні для перегляду, створення і індексування документів XPS. Містить XPS Viewer EP для читання документів XPS і Microsoft XPS Document Writer для створення документів XPS.

ZoomIt — невелика утиліта, що дозволяє збільшувати і детально розглядати обрану область екрану. Наприклад, можна збільшити на екрані комп'ютера частину якої-небудь схеми (не важливо, в якій програмі відкрита ця схема), роблячи при цьому пояснюючі написи на збільшеному об'єкті.

 (голосів: 3)


Коментарі (1):
ASD
9 лютого 2012 09:04
Не знав що в Майкрософту стільки всього є! :)
Реклама
Популярне
Друзі