«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

TeraCopy — заміна стандартної функції переміщення файлів

19-04-2009, 05:08 | Автор: lio
Теги: система, софт

Одна з багатьох речей, які мене дратують в стандартному провіднику Windows - збочена форма в якій відбувається копіювання файлів з одного диска на іншій. А з "пришестям" Windows Vista це стало взагалі нестерпно - навіть при копіюванні кількох невеликих файлів система потребує більше часу на "обдумування" своїх дій чим на сам процес.

Тому з недавнього часу на всіх операційних системах від Microsoft (ще так і не розбирався серйозно ні з однією з альтернатив) я намагаюся встановити TeraCopy.

TeraCopy

TeraCopy - компактна програма для копіювання і переміщення файлів в операційній системі Windows з максимально можливою швидкістю. Для зменшення часу на пошук файлів використовує буфер, що динамічно налаштовується. А асинхронне копіювання даних збільшує швидкість передачі між двома фізичними дисками.

Крім порятунку декількох дорогих секунд життя TeraCopy надає ще ряд корисних, а місцями навіть необхідних функцій:

- Призупинення і відновлення копіювання/переміщення файлів. У будь-який момент можна припинити процес копіювання а потім продовжити з місця зупинки. Ніщо не буде втрачено.
- Копіює файли навіть якщо серед них є пошкоджені. TeraCopy намагається кілька разів скопіювати пошкоджений файл, а якщо це не вдається, пропускає його і копіює інші. Після закінчення процесу програма видасть інформацію про помилки.
- Інтеграція у провідник Windows. TeraCopy може повністю замінити функцію копіювання і переміщення (зокрема в контекстному меню), дозволяючи працювати з файлами як завжди.

TeraCopy повністю підтримує Юнікод і може працювати в операційних системах Windows XP і Vista.

Завантажити TeraCopy (0.8 MB)
Домашня сторінка TeraCopy

 (голосів: 0)


Коментарі (2):
Олександр
20 квітня 2009 21:55
Для чого все це як можна легко копіювати в FAR? O_o
Softbloger
20 квітня 2009 22:03
Ну... Не всі користуються FAR. А вчитися вже пізно :)
Реклама
Популярне
Друзі