«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Швидке створення точки відновлення системи

4-06-2009, 16:54 | Автор: lio
Теги: система, відновлення, софт, безпека

Іноді, після встановлення або видалення тієї чи іншої програми, система починає працювати нестабільно, або з'являються інші неприємні, небажані або подразнювальні фактори. Функція відновлення системи могла б нам допомогти, але хтось як на зло, не створив точки відновлення системи :)

Не в останню чергу це трапляється з-за того, що в операційній системі Windows XP, інструмент для роботи з відновленням системи схований так далеко, що згадуєш про нього в саму останню чергу.

Полегшити створення контрольної точки відновлення системи може утиліта Single Click Restore Point. Ця програма складається всього з одного виконуваного файлу. Помістіть цей файл на помітне місце робочого столу і наступного разу, перед встановленням якоїсь сумнівної програми, ви можливо вже не забудете про «збереження».

Для створення точки відновлення системи за допомогою Single Click Restore Point досить двічі клікнути по файлу програми. Пари секунд - і точка створена:

Single Click Restore Point

Відновлення ж системи відбувається звичайним «класичним» макаром. Відкрийте вікно відновлення системи і виберіть потрібну контрольну точку:

Відновлення системи

Як видно на скріншоті, назви записів створених за допомогою Single Click Restore Point не відрізняються великою інформативністю. У них присутній лише час створення точки і підпис програми (Created With SCRP Tool). В принципі це може створити деякі труднощі у пошуку потрібної точки відновлення системи, хоча і полегшує процес їх створення.

Наступного разу , когда будете встановлювати якусь підозрілу програму або ритися в реєстрі, не забудьте витратити два кліка на Single Click Restore Point.

Завантажити: Single Click Restore Point 1.0.0.0 (377.00 KB)

Домашня сторінка: TecUpdates

 (голосів: 0)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі