«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Media Converter SA Edition і … ще один Media Converter

12-11-2008, 10:59 | Автор: lio
Теги: конвертація, софт, аудіо, відео, онлайн

Як я і обіцяв в попередній статті, ця також присвячена засобам для конвертації файлів мультимедія. На цей раз ми розглянемо ще один онлайн-сервіс і ще одну програму. Обидва вони (і онлайн-сервіс і програма) є продуктом швейцарського розробника Паскаля Бейелера (Pascal Beyeler) і доступні для безкоштовного використання / завантаження на сайті MediaConverter.Org.

Так-як онлайн-сервіс і стаціонарна програма не є повністю ідентичними то розглянемо їх окремо. І почнемо з онлайн-конвертера. З його допомогою можна конвертувати:

- Аудіо-файли (будь-який в будь-який): mp3, ogg, wav, а також конвертування wma в будь-який з цих форматів.
- Відео-файли (будь-який в будь-який): 3g2, 3gp, avi, flv, m4v, mkv, mov, mp4, mpg, mpeg, rm, wmv, а також конвертування будь-яких з цих форматів в формат psp.
- Документи: doc в odt або pdf, xls в ods або pdf, ppt в odp або pdf, odt в doc або pdf, ods в xls або pdf, odp в ppt або pdf.

Окрім конвертації файлів завантажених зі свого комп'ютера можливе скачування і конвертація музики і відео отриманих по посиланнях (http, ftp, mms, mmst, mmsh і rtsp).

Також Media Converter надає своїм користувачам можливість скачування відеороликів з відомих (і не дуже) сервісів шарінга відео. Серед підтримуваних сайтів - Youtube, MetaCafe, Dailymotion, LiveVideo, Blip.tv, Break.com, MyVideo.de і Veoh.

Максимальний розмір файлу що завантажується для безкоштовної конвертації не може перевищувати 100 мегабайт, але якщо дуже хочеться, то можна... завести платний акаунт. Після реєстрації нам буде дозволено конвертувати файли до 500 мегабайт, а список підтримуваних відео-хостингів буде значно розширений.

Ось, якщо коротко і все про онлайн-сервіс Media Converter. Набагато цікавішим інструментом видається мені стаціонарний конвертер Media Converter SA Edition який, як я вже писав на початку статті, можна скачати на цьому ж сайті.

Media Converter SA Edition

Ось його характеристики:

- Конвертація аудіо-файлів (у будь-яку сторону): mp3, ogg, wav, wma.
- Конвертація видео-файлів (у будь-яку сторону): 3g2, 3gp, avi, flv, m4v, mov, mp4, mpg, mpeg, rm, wmv.
- Пакетна конвертація. Можливість конвертації декількох файлів.
- Інтегрований завантажувач відеороликів з сервісів шаринга відео.
- Можливість налаштування роздільної здатності відео.
- Налаштування бітрейту файлів відео і аудіо.
- Можливість "витягування" звукової доріжки з фільму і збереження її в окремий аудіо-файл.
- Можливість вибору розміру файлу, точки початку конвертації і тривалості запису.

Не дивлячись на дещо урізані в порівнянні з онлайн-конвертером можливості (відсутність підтримки конвертації документів, менший список підтримуваних відеоформатів), стаціонарна версія Media Converter має свої переваги, головними з яких є відсутність обмеження на розмір файлу, можливість налаштування параметрів, пакетна конвертація і дещо розширений список підтримуваних відео-хостингів.

Від інших подібних програм Media Converter SA Edition відрізняє смішний розмір (4.3 MB), а також простий і зрозумілий інтерфейс. Я абсолютно упевнений, що робота з ним не створить (не дивлячись на виняткову англомовність), жодних труднощів навіть для самих недосвідчених в справах конвертації користувачів.

Хоча ...

Ну гаразд ... Про всяк випадок перекладу ті декілька пунктів, що складають офіційну довідку програми :). Посилання на сайт і завантаження програми знаходяться в самому низу статті.

1. Як конвертувати один або декілька файлів.

Спочатку вам потрібно вибрати файли які потрібно конвертувати. Для того, щоб відкрити діалог вибору файлів натисніть цю кнопку:

alt

Можна вибрати декілька файлів (використовуйте клавішу CTRL).

Далі потрібно вибрати місце для збереження кінцевого файлу. Просто натисніть на кнопку "Select a folder" і знайдіть потрібну теку. Після цього вкажіть бажаний формат файлу. Його можна вибрати з випадаючого списку праворуч від кнопки "Select a folder":

alt

Якщо ви вибрали формат 3gp або 3g2 вкажіть також роздільну здатність відео (читайте про це нижче).

Для початку конвертації натисніть відповідну кнопку:

alt

2. Розширені налаштування.

- Video resolution. Змініть його так, як вам захочеться. Файли 3gp і 3g2 можуть мати лише деякі стандартні дозволи відмічені в переліку (3gp/3g2).

- Max file size. Встановіть максимальний розмір вихідного файлу (у байтах).

- Audio bitrate. Від цього налаштування залежить якість звуку. Чим більше бітрейт, тим краща якість і більший розмір. І навпаки. Обравши пункт "Same as input" ви отримаєте таку ж якість як і у початкового файлу.

- Video bitrate. Теж що і в попередньому пункті, лише стосовно відео.

- Start at position. Стрибок до спеціальної сцени у фільмі і початок конвертації з цієї точки.

- Set the recording time. Встановлює час (у секундах) впродовж якого продовжуватиметься конвертація. У комбінації з попереднім пунктом можлива конвертація лише необхідної частини файлу відео або аудіо.

3. Завантажувач відео.

Для використання інструменту завантаження відеороликів з сервісів хостингу і шаринга відео виберіть в меню "Tools->Video downloader":

alt

Потім просто скопіюйте посилання на сторінку де розміщений бажаний матеріал, вставте в текстове поле і натисніть кнопку " GO!"

4. Повідомлення про помилки.

Інколи такі повідомлення з'являються із-за неможливості конвертації певного кодека. Також можливі неправильні налаштування, наприклад дуже високий бітрейт.

Онлайн-конвертер Media Converter
Сторінка програми Media Converter SA Edition
Скачати Media Converter SA Edition (4.3 MB)

 (голосів: 0)


Коментарі (1):
1
26 жовтня 2009 20:32
1

1
Реклама
Популярне
Друзі