«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Кращий безкоштовний веб-браузер

24-08-2007, 00:58 | Автор: lio
Теги: софт, Best Free, браузери

altInternet Explorer 7 (IE7) - непоганий браузер з достатньою кількістю функцій для більшості користувачів, але його складно рекомендувати із-за не усунених до цих пір проблем з безпекою. В минулому на IE фокусувалися основні атаки шкідливих програм і осіб, і дуже небагато змінилося з виходом Internet Explorer 7. Окрім цього Microsoft славитися не дуже швидким усуненням дефектів IE, що робить користувачів цього браузера відкритими для швидких атак і інших форм короткочасних втручань.

altПочнемо з Mozilla Firefox 2.0 - він займає тверде перше місце серед чудових альтернатив Internet Explorer. Firefox безпечніше чим IE, безпечний до такого ступеня, що безліч користувачів після встановлення Firefox, фактично забувають що такеspyware. Mozilla Firefox швидше IE, дуже стабільний і більш відповідає стандартам проглядання веб-сторінок. Firefox запускається повільніше IE, але після запуску він обходить його на декілька пунктів.

Навігація за допомогою вкладок і більше 2000 безкоштовних доповнень (плагінів) допоможуть Вам налаштувати Firefox “під себе”, згідно потребам і смакам. Сьогодні Firefox - браузер яким я користуюся щодня, з тих пір, як покинув IE для проглядання випадкового сайту що володіє можливостями непідтримуваними браузером Internet Explorer.

altНа рівних з Mozilla Firefox на першому місці можна поставити і браузер Opera. Це швидкий демон - можливо найшвидший зі всіх звичайних браузерів. Окрім цього Opera переповнений багатьма корисними функціями, підтримує всі потрібні стандарти і повністю безпечний. Як і в Firefox, користувачі Opera можуть розширювати функції браузера за допомогою спеціальних доповнень - віджетів (правда їх не так багато, як для Firefox).

Останнє зауваження не критичне - багато функцій що доступні в Firefox завдяки розширенням, вже включені в стандартний браузер Opera. Як бачемо тут так багато сказано доброго про Opera, що у Вас може легко скластися думка що він краще ніж Firefox. Дійсно, якщо б я міг перенести на Opera частину потрібних мені доповнень Firefox, я б повністю перейшов на нього.

altКористувачі не бажаючі відходити дуже далеко від Microsoft можуть отримати деякі з властивостей Firefox і Opera використовуючи одне з багатьох втілень Internet Explorer, наприклад Maxthon або Avant. Найбільш сильною їх стороною була навігація за допомогою вкладок, але після виходу IE7, де це було вже реалізовано, в більшості випадків важко знайти вибачення для постійного їх використання. Хіба що Вам знадобляться якісь спеціалізовані функції. В мінуси цих браузеров можна занести і те, що вони зберігають ті самі проблеми безпеки що і IE, так-як використовують ядро Internet Explorer.

altІ останній в списку (але не останній за якістю) іде браузер K-Meleon - один з “родичів” вищеописаного Firefox, оптимізованого під Windows. З чотирьох браузерів які я використовую на різних PC, K-Meleon найшвидше запускається, а швидкість завантаження сторінок рівна швидкості Opera. Мінусом браузера K-Meleon можна вважати малу кількість доступних доповнень і плагинів, тому Ви будете досить сильно обмежені лише стандартними характеристиками продукту. З іншого боку - якщо Ви людина що обирає швидку роботу - спробуйте K-Meleon.

Джерело - techsupportalert.com.

 (голосів: 0)


Коментарі (3):
Фіма
25 червня 2009 23:22
Стара статейка... Зараз користуюсь новим оглядачем від ґуґла (Ґуґл хром). Мені дуже подобається по швидкодії.
Leo
7 грудня 2009 00:49
Угу, я теж використовую часто Google Chrome.
Vano
1 січня 2010 22:44
А я на Firefox 3.6.4
Реклама
Популярне
Друзі