«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

nCleaner second — ще один чистильник

21-11-2007, 22:50 | Автор: lio
Теги: система, чистильники, софт

nCleanerВиявляється, не тільки CCleaner-ом можна чистити програмні нутрощі комп’ютера. За допомогою тепер уже безкоштовної програми nCleaner second (навіть назви програм схожі :) можна робити те саме. Взагалі конкуренція хороша річ — то CCleaner стимулює nCleaner стати безкоштовним, а там і вже безкоштовний nCleaner стимулює розвиток програми CCleaner.

Трохи про nCleaner second:

nCleaner — безкоштовна для не комерційного використання програма, що дозволяє користувачеві чистити систему і окремі її елементи, звільняючи при цьому простір на жорсткому диску, збільшуючи швидкість і стабільність роботи комп’ютера і захищаючи користувача від розголошення особистих даних.

nCleaner має більше 90 методів очищення і допомагає позбавитися від непотрібних записів в системному реєстрі, в теці «Автозавантаження», прибрати тимчасові і застарілі файли, ввімкнути або вимкнути деякі загальні налаштування системи і приватності.

Серед інших можливостей nCleaner можна відзначити наявність планувальника завдань, модуль для управління пам’яттю, стеження за використанням системних ресурсів в реальному часі, виведення докладної статистики про систему…

Не дивлячись на таку велику кількість функцій, інтерфейс програми не завантажений, а зовсім навіть навпаки — чистий і зрозумілий:

alt

Перша з функцій — очищення системи і програм від застарілих і непотрібних файлів і помилок реєстра. Спочатку nCleaner проводить сканування системи:

alt

… а потім проводить видалення знайдених помилок:

alt

Звичайно-ж при необхідності можна зробити копію файлів, що видаляються, щоб потім, якщо помилково будуть видалені потрібні файли (що маловірогідно), можна було повернути все назад.

До речі — все-таки (чим біс не жартує) перед початком роботи з будь-якою подібною програмою краще створити точку відновлення системи.

Find Junk — ще один інструмент що допомагає знайти і видалити сміття, що накопичується в системі. Можна задати параметри для пошуку файлів log, chk, thumbs.db, bak, old… Це окрім тих файлів які будуть видалені за замовчуванням. Сміття, що поступово накопичується, на зразок вищезгаданого, призводить до повільної роботи комп’ютера і забивання жорсткого диска непотрібними даними. nCleaner веде детальний огляд кожної теки, тек усередині тек, тек усередині тек усередині тек, тек…

alt

Наступний інструмент nCleaner — Tweak, безпосередньо не пов’язаний з його основною функцією програми-чистильника. З його допомогою можна персоналізувати операційну систему, вмикаючи або вимикаючи деякі функції Windows, наприклад автостарт дисків CD/DVD, спливаючі підказки, теми Windows і багато чого іншого:

alt

Для швидкого запуску ОС, користувач nCleaner має можливість встановити те, які програми Windows автоматично завантажуватиме на початку своєї роботи. У більшості випадків потрібно відключати все, окрім антивіруса і файервола. В усякому разі, якщо щось було відключено помилково завжди можна повернутися у відповідний розділ nCleaner і ввімкнути його знову. У цій програмі нічого не втрачається :).

alt

Також можливо, якщо ви розумієте, що робите, вимикати і вмикати ключі регістра, що регулють запуск додатків і процесів:

alt

Окрім вищеописаних функцій, nCleaner має і інші інструменти для оптимізації роботи системи, наприклад монітор системи в режимі реального часу, які разом з деякими з вищеописаних функцій роблять цю програму (в усякому разі для мене) набагато привабливішою ніж CCleaner. Єдиний мінус nCleaner — відсутність інтерфейсу на мовах відмінних від англійського, що може дещо стримати розповсюдження цієї програми.

Завантажити nCleaner secon (875 KB).

 (голосів: 0)


Коментарі (1):
Lipton
9 березня 2011 17:16
А ось у мене проблема: на останнньому малюнку зображено останнє меню - System > System services. Там є пункти - деcь поставлени галочки, деcь - ні. Я сам десь поставив ще галочку, й комп*ютер при завантаженні розпочинає скрипіти. Де я що порушив? Якщо не складно - напишіть відповідь! БУДЬ ЛАСКА!
Реклама
Популярне
Друзі