«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Кращий безкоштовний чистильник

16-10-2007, 00:22 | Автор: lio
Теги: Best Free, чистильники, софт, система

CCleaner Мій перший вибір - CCleaner, програма що давно вийшла з розряду багатообіцяючих, і наближається до заслуженого звання кращих в своєму класі (навіть враховуючи існування платних аналогів). CCleaner дуже ефективний для видалення сміття, і (як наслідок) звільнення простору на жорстких дисках комп’ютера.

CCleaner видаляє непотрібні та тимчасові файли, куки, файли із сміттєвої корзини Windows, а також логи помилок, файли історії і кеша багатьох програм (Firefox, Opera, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WINRAR, WinAce, WinZip). Окрім цього CCleaner уміє перевіряти і видаляти неробочі і непотрібні ключі реєстра Windows.

Є і мінуси. Один з них - настройки інсталяції цієї програми досить агресивні, тому будьте уважні. Так, наприклад, CCleaner може подарувати нам Yahoo Toolbar, яку ми у нього не просили. Тому при установці цього чистильника будьте уважні, і в потрібному місці відключіть цю опцію.

Також я не дуже довіряю чистильникові регістра вбудованому в CCleaner - це все-таки робота для спеціальної програми. Теж саме можу сказати і з приводу повного видалення слідів роботи на комп’ютері - тут краще рекомендувати спеціальний чистильник кеша.

Проте, якщо ваше завдання просте звільнення простору на жорстких дисках - CCleaner поза конкуренцією.

Empty Temp Folders

Добру компанію для CCleaner може скласти Empty Temp Folders. Ця програма не така багатофункціональна як CCleaner, але за моїми спостереженнями тимчасові файли вона чистить краще. Тому я пропоную використовувати обидва додатки.

CleanUP!Ще один чистильник - CleanUP! Стівена Гулда (Steven Gould). Це невелика, добре спроектована і зроблена програма може скласти реальну альтернативу CCleaner. На моєму тестовому комп’ютері вона викликає деякі проблеми, але можливо це відбувається тільки на моєму комп’ютері, так-як я отримую про CleanUP! лише позитивні відгуки.

PC DecrapifierІ остання програма яку можна віднести до категорії чистильників - PC Decrapifier. Його робота - видаляти небажані пробні версії програм і рекламу онлайн-сервісів що поставляються з новим комп’ютером. Можна деінсталювати все це самому, але PC Decrapifier робить це автоматично і швидше. Список програм які може виявити і видалити ця програма досить значний, хоча звичайно, це не гарантує виявлення всього рекламного сміття.

 (голосів: 0)


Коментарі (1):
Leo
7 грудня 2009 00:44
CCleaner використовую майже щодня. Всім рекомендую.
Реклама
Популярне
Друзі