«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Кращий безкоштовний чистильник реєстру

10-02-2009, 00:47 | Автор: lio
Теги: софт, система, чистильники

Реєстр Windows — база даних, що зберігає параметри і налаштування для операційних систем Microsoft Windows 32-бітних версій, 64-бітних версій та Windows Mobile. Він містить інформацію і параметри настроювання для всіх апаратних засобів, програмного забезпечення, користувачів... Вікіпедія.

Спочатку я хотів зробити новий переклад статті про найкращий безкоштовний чистильник, але зазирнувши на сайт techsupportalert.com побачив, що черговість програм, що входять до огляду зовсім не змінилася. Тому тут буде переклад статті про кращий безкоштовний чистильник РЕЄСТРУ Windows.

Реєстр є однією з найважливіших частин необхідних для працездатності Windows. Фактично він визначає, що повинен робити комп'ютер у тій чи іншій ситуації. Між тим, при встановленні оновленнь та видаленні програм, в реєстр записується безліч небажаної або просто непотрібної інформації. Поступове накопичення такої інформації призводить, з плином часу, до уповільнення роботи комп'ютера.

Задача чистильника реєстру виявлення та видалення непотрібної інформації реєстру Windows і відновлення нормальної швидкості роботи системи. Проблемою тут є те, що завжди існує можливість видалення потрібних даних, що при несприятливому збігу обставин може порушити роботу системи, аж до її повної непрацездатності.

Тому, перед використанням будь-якого чистильника, необхідно створити резервну копію реєстру. Найпростіше це зробити шляхом створення точки відновлення системи. Ще кращий шлях застосувати спеціальне програмне забезпечення для створення образу диска з операційною системою. Цей образ можна в подальшому використати для повного відновлення Windows.

В якості додаткової подстраховки, яка може бути навіть ефективнішою за штатну утиліту для відкату системи, можна також спробувати чудову програму ERUNT.

Все вищезгадане має змусити користувача замислитися про безпеку використання чистильнику реєстру, і приводить нас до висновку про те, що:

Кращою програмою для чистки реєстру є не та програма яка чистить багато, а та що в результаті цієї чистки не створює жодних проблем.

Найкраще підходить під це формулювання програма EasyCleaner. Роки використання, довели безпеку її роботи, а періодичні оновлення списку «недоторканних елементів реєстру» (Blacklist) забезпечують актуальність цієї утиліти і в даний час.

EasyCleaner

За функціональністю EasyCleaner схожий на популярну програму CCleaner. Крім чищення реєстру, EasyCleaner вміє знаходити та видаляти дубльовані, тимчасові і вже непотрібні службові файли, редагувати список автозавантаження, очищати історію і куки браузера і здійснювати безліч інших корисних дій.

Але все це можна розглядати тільки як приємний додаток. Той самий CCleaner робить все це набагато краще. Основним же завданням програми EasyCleaner є очищення реєстру. І в цьому йому немає рівних :)

В якості ще однієї непоганої програми для чищення реєстру можна рекомендувати Eusing Free Registry Cleaner. Ця програма не володіє такими широкими можливостями як EasyCleaner, але показує у своїй справі досить добрі результати.

Eusing Free Registry Cleaner

P.S.

Обидві програми мають (серед інших) і російську мову інтерфейсу.

 (голосів: 1)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі