«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Віртуальне Лего (LEGO Digital Designer)

29-11-2007, 22:46 | Автор: lio
Теги: ігри

LEGO Digital DesignerЩось останнім часом теми цього блога дуже… дорослі. Пограємо?

Грати ми (як авторитарно я вирішив) будемо в ЛЕГО, і при чому не в якесь там вульгарне матеріально-пластмасове ЛЕГО, а в справжнє програмно-віртуальне :).

 LEGO Digital Designer — безкоштовна програма для створення всіляких віртуальних 3D-объектів на основі частин конструктора LEGO від розробників цього популярного конструктора.

У цьому ЛЕГО як у справжнісінькому конструкторі можна використовувати майже весь арсенал LEGO-элементів, що існують на даний момент, включаючи елементи найвужчого призначення (наприклад, залізничні рейки або гусениці). У останній версії програми налічується 763 типів елементів. Колір «цегли» можна міняти (правда кольорова гамма не дуже широка).

Віртуальний конструктор Лего

Як і у звичайних 3D-редакторах, робочу область програми можна наближати або віддаляти, розвертати під будь-яким кутом і вільно переміщати. Для оцінки готової моделі служить режим перегляду, в якому можна додати задній фон.

Модель парка створена в LEGO Digital Designer

Звичайно ж розробники LEGO Digital Designer постаралися зробити інтерфейс програми простішим і зручнішим, щоб користувачі програми (а це все-таки в більшості своїй діти) могли вільно розібратися в будівництві моделей.

Модель літака зроблена в LEGO Digital Designer

Окрім звичайного режиму, в якому політ фантазії користувача ні чим не стриманий, існує також режим готових моделей. В цьому випадку потрібно доповнити майже готові конструкції. Такий режим роботи рекомендується для новачків в LEGO Digital Designer.

Модель храма (LEGO Digital Designer)

Вигоди програми очевидні — замість розкиданих по всьому будинку частин конструктора, дитина (не важливо скільки їй років) сидить тепер перед екраном комп’ютера :). До того ж у віртуальному Лего неможливо втратити якусь важливу частину головоломки. А після створення свого шедевра, його можна розмістити в галереї кращих рабіт на сайті розробників LEGO Digital Designer, де можна зустріти найбільш вдалі конструкції користувачів.

Сайт LEGO Digital Designer.
Скачати LEGO Digital Designer (20 MB).

 (голосів: 11)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі