«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Програми та онлайн-сервіси для гри в пазли

24-06-2009, 01:06 | Автор: lio
Теги: ігри, онлайн, софт

ПазлТі хто складали пазли знає яка це захоплююча і цікава справа. Хоч і важка, звичайно. До цих пір не без здригання згадую одну дівчинку яка майже два місяці складала пазл «Чорний квадрат», що складався з трьох тисяч елементів. У неї був такий натхненний вираз обличчя… Коли останній шматочок картини був покладений на своє місце, вона тихо одяглася і вийшла з дому. Думаю, не варто додавати, що після цього її ніхто і ніколи більше не бачив :)

А якщо серйозно, то пазли — це відмінна (і можливо навіть — корисна) розвага, що дозволяє згаяти час і (якщо займатися цим без фанатизму) — зняти накопичений за робочий день стрес. В залежності від складності малюнка і кількості елементів, складанням цієї головоломки можуть займатися як дорослі так і діти.

Звичайно ж, творці комп’ютерних ігор не могли обійти стороною пазли. Тому на сьогодні існує безліч програм, що пропонують свої набори для збирання і (що більш цікаво) створення пазлів. Є серед них і безкоштовні. Нижче ви можете ознайомитися з деякими з них.

Everyday Jigsaw — безкоштовний варіант комерційної програми, що вже містить 7 «порізаних» зображень. Для того, щоб пазли були цікавішими і складнішими, програма дозволяє змінювати головоломки, змінюючи кількість фрагментів, правила обертання, форму елементів пазлу і навіть їхню кривизну.

Everyday Jigsaw

Гра має непоганий 3D-дизайн та містить безліч корисних інструментів, серед яких підказка наступного ходу, перегляд початкового зображення, можливість упорядкування вільних частин зображення на ігровому полі і т. д. Це дозволяє збирати пазл легше.

Також Everyday Jigsaw дозволяє створювати свої власні пазли. Лише кілька кліків мишкою і обрана на вашому комп’ютері фотографія чи малюнок перетворюється в пазл. При цьому, як і в попередньому випадку, є можливість вибору параметрів пазлу. Користувач може зберегти створений пазл в виконуваний файл і поділитися ним з іншими гравцями.

Мінуси — встановлення Everyday Jigsaw починається з запуску онлайн-завантажувача, який і пропонує завантажити гру. Крім цього в онлайн-завантажувачі (як і в самій програмі) присутня реклама платної версії програми.

Друга програма — Jigs@w Puzzle Free також має добрий 3D-дизайн і встановлюється з 10 попередньо-встановленими зображеннями розбитими від 12 до 126 частин. До того ж перший пазл (який складається з 74 частин) є «сюрпризом». Мінус — неможливість долучення нових пазлів.

Jigs@w Puzzle Free

Гра Dinosaur Jigsaw Puzzle містить 12 малюнків з зображенням динозаврів, і рекомендується для дітей. Для початку рішення головоломки потрібно вибрати один з малюнків та встановити рівень складності (від 25 до 100 частин пазлу).

Dinosaur Jigsaw Puzzle

Серед корисних властивостей — підказки і можливість створення свого пазлу (зберігається як виконуваний файл). Мінус — у окремих користувачів можлива некоректна робота програми.

Онлайн-ресурси для гри в пазли:

Jigsaw Puzzle Gallery at JigZone — оберіть пазл з величезної галереї чудових зображень, тварин, предметів мистецтва, квітів і т. д. Число елементів пазлів коливається від 6 до 247 штук.

Flash Puzzle Zone — велике постійно-оновлюване сховище пазлів по категоріям. Кілька типів пазлів для кожного з зображень.

Just Jigsaw Puzzles — більш ніж 1 800 пазлів для гри онлай + кілька нових пазлів, що додаються щодня. Встановіть рівень складності, тип кутів, збільшіть масштаб та натисніть кнопку «start».

Jigsaw Break — натисніть кнопку для генерації випадкового пазлу, або створіть його самостійно, використовуючи зображення з інтернету. Є можливість встановлення складності від 4 до 256 частин.

Jigsaw Planet — створіть свій власний пазл з обраним рівнем складності і формою елементів. Є можливість обертання частин зображення.

JPuzzles — оберіть один із сотень пазлів, введіть свій нік і натисніть «play». У новому вікні відрегулюйте кількість частин та інші параметри гри. Або створіть свій власний пазл з файлу зображення розміром до 1 MB.

За матеріалами techsupportalert.com.

 (голосів: 5)


Коментарі (1):
Богдан Мельник
16 січня 2011 19:00
winked
Реклама
Популярне
Друзі