«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Травіан — стратегія онлайн

12-04-2009, 03:13 | Автор: lio
Теги: ігри, онлайн

З недавніх пір став трішки з ностальгією згадувати старі (і не дуже старі) стратегії типу Age Of Empires. До речі — помітив що бажання пограти у мене прокидається останнім часом лише під ностальгійку. Старіємо… або як :)

Так от — згадував я, згадував… оті стратегії. Навіть хотів вже діставати власноручно зроблену копію четвертої «Civilization» (оригінал, куплений за великі гроші розірвало на дрібні шматочки в дисководі) і інсталювати по новій, але тут випадково наткнувся на симпатичну альтернативу.

«Травіан — це розрахована на багато користувачів онлайн-гра, тисячі гравців якої одночасно знаходяться і грають в одному світі». Для гри не потрібна інсталяція програми або використання спеціальних плагінів, проте для зменшення трафіку і зміни зовнішнього вигляду інтерфейсу гри, існує можливість завантажити графічний пакет, який потім потрібно буде ввімкнути в розділі «Профіль» гри Травіан.

alt

Після реєстрації і одержання листа з реєстраційними даними користувач може відразу почати гру. Веб-інтерфейс Травіан необтяжений складнощами і в гру «в'їжджаєш» миттєво.

Травіан

У грі Травіан існують три нації: римляни, галли та германці. Кожен народ має свої переваги і недоліки. Як завжди, для кожного гравця виділяється «шматок землі» для розширення і зростання, що дуже схоже на інші подібні ігри. Гра продовжується в реальному часі 24 години в добу. Ваші робітники продовжують працювати, коли ви спите (це добре :), але можуть і страждати від нападів ворогів (це погано :(

Трава

Звичайно у грі Травіан є можливість спілкування між гравцями, створення груп (альянсів), торгівлі… Гра займає не багато часу... на початку. Але коли у вас з'являється більше поселень — тримаєтеся. Я вже бачив в мережі одкровення людей що «зав'язнули» в Травіан.

Перейти на сайт Травіан.

 (голосів: 0)


Коментарі (2):
vitalic
23 вересня 2009 18:08
Клас клас клас
Сід
14 вересня 2011 12:18
Блін, це тільки онлайн? А офлайн-версії, щоб з комп'ютером пограти не передбачається?
Реклама
Популярне
Друзі