«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Краща програма для читання PDF

25-03-2009, 22:27 | Автор: lio
Теги: софт, Best Free

PDFПершою (і мабуть найпопулярнішою) із «неAdobeних» читалок PDF, що розглядаються в цьому огляді, іде Foxit Reader. Це невелика, швидка програма, що підтримує закладки, пошук по документах, надає багато корисних інструментів та дозволяє додавати нотатки до файлів PDF. Мінус — документи в Foxit Reader виглядають «бруднішими» ніж в Adobe Reader.

Ще одна неприємна особливість — водяні знаки на доданих нотатках. Також дещо дратує намагання встановити додаткову панель інструментів для Mozilla Firefox та купу різних іконок в меню Пуск і на Робочому столі. Хоча при бажанні все це можна відключити.

Набагато краще документи PDF виглядають в PDF-XChange Viewer. Ця програма також надає можливість ведення нотатків, при чому на відміну від попередньої, не додає до них ніяких водяних знаків. Також PDF-XChange Viewer дозволяє заповнювати та зберігати форми Adobe PDF, витягати з документів текст та зображення, масштабувати текст, та конвертувати PDF у зображення форматів BMP, JPEG, TIFF і PNG. Мінус — завеликий розмір (більше 17 MB), хоча існує також портативна версія, що займає близько 6 MB.

Найбільш компактним (менше одного мегабайта) серед переглядачів PDF є Cool PDF reader. Крім звичних можливостей він може конвертувати PDF в файли TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF, EPS. Мінус — дещо повільна робота, та відсутність плавної прокрутки сторінок.

І остання на сьогодні програма — Sumatra PDF Viewer. Рекомендується всім прихильникам мінімалізму — інтерфейс цієї програми майже відсутній, а функціонал мінімальний. Хоча, якщо подумати — що нам в 99.9% часу потрібно від читалки PDF? Правильно — вміння читати PDF. І це те, що Sumatra робить без проблем...

По матеріалам techsupportalert.com.

 (голосів: 1)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі