«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Не тільки для понеділків

15-11-2008, 02:39 | Автор: lio
Теги: софт, система, приколи

Яка корисна програма! Як убого в порівнянні з нею виглядають всілякі там антивіруси, файерволи, браузери ... Як жалюгідно виглядають на тлі цього (не побоюся цього слова) — велетня, їх кволе копошіння, їх нікчемна нікому не потрібна робота, їх мізерні потуги справити враження на господаря комп'ютера.

Fake Progress Bar вище за все це. Робота цієї програми не потребує схвалення, вона вже являє собою повну досконалість. Абсолютна самодостатність виражена в постійному не обтяженому умовами і завданнями русі. Та що там! Всі слова просто тьмяніють перед величавим образом вікном її ...

Сподіваюсь я зацікавив вас :). І сподіваюся також, що ви не дуже розчаруєтеся дізнавшись про цю програму трохи більше. Трохи — це тому, що розповідати особливо нема про що. Fake Progress Bar — не така вже й велика цяця, щоб про неї можна було багато написати. Робота виконувана нею виїденого яйця не коштує, а займане на жорсткому диску місце (не дивлячись на його мізерний об’єм) краще б спожити на щось дійсно корисне.

Тут більш-менш уважний читач може обуритися — що ж це ти мені мізки пудриш! Спочатку славословиш без міри, вихваляючи нікому не відому програму і паплюжучи інший софтвер, а потім цю ж таки програму так опускаєш!

Що я можу на це відповісти? У словах моїх дійсно проскакують абиякі протиріччя. Але виправданням цього може бути сама програма, що тут розглядається. Такої (або подібної) на FreeSoftware.In.UA ще не було.

Fake Progress Bar — мініпрограма, що відображує на екрані класичну панель прогресу процесу. І це все :). Лише стрічки індикатора з написами пояснень, що змінюються одна за одною:

Fake Progress Bar

Програма повністю налаштовується під ваші потреби — після натиснення на іконку (у вікні утиліти) користувач може змінити вигляд самої цієї іконки, ввести назву "процесу", налаштувати повідомлення які час від часу змінюються у вікні процес-бара, встановити час виконання кожної з "дій":

Налаштування Fake Progress Bar

І знову я чую невдоволене бурчання уважного читача. Так, це все добре — каже він. Але навіщо воно мені? Яку користь особисто для мене принесе ця програма?

Оооооо! Вигоди від Fake Progress Bar не злічити. Хоча я бачу лише три:

1. Fake Progress Bar можна використовувати як симулятор роботи в офісі. Тепер все, що вимагається від ледачого розумного працівника — запустити програму, підперти голову рукою і з розумним виглядом спостерігати за її роботою.

2. Також цю програму можна використовувати для резервування комп'ютера за собою. Наприклад, якщо у вас один комп'ютер на декілька чоловік. Просто перш ніж на декілька хвилин відійти від комп'ютера запустіть Fake Progress Bar та введіть в налаштуваннях текст пострашніше (щось подібне до "Не залазь — уб'є!").

3. І нарешті — особисто мені просто подобається спостерігати за бурхливою діяльністю Fake Progress Bar :)

Можливо, що відвідувачі FreeSoftware.In.UA знайдуть ще якісь вигоди від використання цієї програми. Було б цікаво почути про це в коментарях. Мені ж дозвольте відкланятись (і так нагородив вже тут ...).

Скачати Fake Progress Bar (1.32 MB).
Сторінка Fake Progress Bar на сайті автора.

 (голосів: 0)


Коментарі (2):
Keklyck
1 грудня 2008 11:37
Чувак, мені от дали ссилку, на твій оцей брєд. Я потратив на його прочитання декілька хвилин, ці декілька хвилин моожна назвати викінитим часом з життя.
І шо ти морозиш?? Кому потрібна ця фігня?Е?
Короче завязуй там з грибочками ;)
Softbloger
1 грудня 2008 13:52
Keklyck - хлопчику, невже тобі ще ніхто не казав чарівних слів - "не подобається не читай". Інтернет великий, я впевнений, що ти легко знайдеш собі щось до смаку :)
Реклама
Популярне
Друзі