«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Blockles — змагання в тетріс онлайн

12-01-2008, 17:35 | Автор: lio
Теги: ігри, онлайн

Думаєте ви добре граєте в тетріс? Дійсно так думаєте? Ні — не в одиночній грі (один на один з комп'ютером), а в жорстокій сутичці проти інших «хардкорних» гравців. Хочете себе перевірити?

Гра в тетріс онлайн

Blockles — онлайн гра для любителів тетрісу, в якій цілодобово ведуться змагання професіоналів та аматорів цієї самої популярної (за деякими джерелами) гри всіх часів і народів. Велика кількість учасників, відмінно зроблений інтерфейс і трішки видозмінені (в бік «соціальності») правила не дозволять вам відірватися від комп'ютера :)

Для початку гри реєстрація не потрібна — можна пограти в так званий «Quick Play». При цьому є обмеження, найголовніше з яких — неможливість самому організувати матч (можна лише приєднається до існуючого). В одному матчі беруть участь від двох до восьми чоловік. Після реєстрації всі обмеження звичайно ж знімаються. Сам сайт побудований у вигляді невеликої соціальної мережі і основна маса зареєстрованих користувачів — тінейджери, але є й багато таких що прийшло «серйозно пограти».

Сама гра майже ні чим не відрізняється від «нормального» тетрісу. Управління рухом блоків здійснюється клавішами «Вліво-Вправо», обертання — клавішею «Вгору». Швидке скидання блоку вниз можна виконати за допомогою пробілу.

Основні зміни (а точніше — доповнення) пов'язані, як я вже згадав вище, з тим, що в грі бере участь відразу кілька гравців. Наприклад, якщо ви «скорочуєте», (після повного заповнення) два або більше рядки в своїй грі, у ваших супротивників навпаки — з'являється додатковий. Ще одна фіча — використання «корисних» і «шкідливих» предметів, що випадають з окремих блоків.

За допомогою «корисних» предметів можна скоротити кількість рядів, або навіть повністю очистити поле, а також «оживити» гравця. «Шкідливі» ж предмети навпаки — додають ряди, безладно розкидають блоки по ігровому полю і творять інші дрібні капості. Найцікавіше те, що застосовувати всі ці предмети можна як до свого ігрового поля так і до полів суперника.

У цілому гра справляє гарне враження. Грати приємно, але людям з слабкими нервами не рекомендується, тому що попсувати їх може і доведеться. Дуже вже все це азартно відбувається :). Сам матч, завдяки вищезгаданим змінам, проходить досить швидко. Єдине, що можна записати в негатив цього сайту — практично повна відсутність «наших» гравців.

Грати в Blockles 

 (голосів: 0)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі