«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Teeworlds. Обережно - викликає залежність!

24-09-2008, 22:16 | Автор: lio
Теги: ігри, онлайн
І це дійсно так. Заглянувши на хвилинку просто глянути що воно за Teeworlds такий, я не помітив як пролетіло дві години, а потім ще дві, і ще дві... А зовні все виглядає так примітивно. Узята ніби з восьмибітового СуперМаріо графіка, прості (але симпатичні :) озброєні до зубів фігурки-колобки.
Teeworlds
Teeworlds — веселий, розрахований на багато користувачів, онлайн-шутер з мультиплікаційною графікою і динамічним захоплюючим геймплеєм. Teeworlds є безкоштовною, вільною (GPL) і сумісною з багатьма платформами (Windows, Linux і Mac OS X) грою, так-що ніхто з можливих гравців не залишиться за бортом, тільки тому, що не має відповідної ОС.
Всього є три можливі “класичні” режими гри:
- Dead Match (DM) — “війна” йде між всіма учасниками.
- Team Dead Match (TDM) — дві ворожі групи повинні “убити” певну кількість гравців ворожого табору.
- Capture The Flag (CTF) — битва за прапори. Тут потрібно викрасти прапор з бази противника і доставити його на свою.

Серед доступних видів зброї присутні молотки, пістолети, рушниці,  гранатомети, лазери і навіть шабля, що перетворює “колобка” в супергероя-нінзю. Як мені здалося, найбільш видовищем є бій молотками :), але це, як говорять — справа смаку.
Зброя Teeworlds
Серед іншого спорядження — кішка, за допомогою якої можна чіплятися за стіни і інших гравців. З її допомогою, а також за допомогою “двоповерхових” стрибків (другий раз можна стрибнути вже в повітрі) досвідчений гравець може буквально літати по ігровій зоні, наганяючи жах на менш досвідчених противників.
Скріншот Teeworlds
Більше не описуватиму саму гру — краще все-таки побачити все своїми очима. Розповім краще про те як її встановити. Спершу, потрібно скачати дистрибутив Teeworlds (виберіть нижче необхідний архів), розпакувати його в окрему теку, а потім, зайшовши в цю теку запустити файл “teeworlds”. Для подальшої зручності користування грою, можна вивести ярлик цього файлу на робочий стіл.
Після запуску гри відкривається вікно із списком серверів для гри онлайн. Виберіть один, найбільш відповідний вам по режиму гри (дивитеся вище) і кількості гравців. І... у бій :)
Сервери Teeworlds
Ще трішки про управління: серед основних команд — клавіші A і D (пересування вліво і управо), пропуск (стрибок), права кнопка мишки (кішка), ліва кнопка мишки (вогонь), коліщатко мишки/кнопки 1-5 (зміна зброї).
Завантажити (Windows): Teeworlds 0.5.1 (5.51 MB)
Завантажити (Mac OS X): Teeworlds 0.5.1 (6.13 MB)
Завантажити (Linux): Teeworlds 0.5.1 (5.16 MB)
Домашня сторінка Teeworlds
 (голосів: 0)


Коментарі (3):
BoB1990
30 листопада 2008 05:57
Забавка супер, побільше б таких!)
илья кстмаров
5 серпня 2009 14:41
А я в игри люблю котану bully
Валентин
24 лютого 2011 22:22
я Ninja_Balik[Exsp+Pro] знайдіть мене я буду завтра від ранку грати

у teeworlds я маю наувазі найти
Реклама
Популярне
Друзі