«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Кращий безкоштовний клієнт FTP

24-10-2007, 00:10 | Автор: lio
Теги: FTP, софт

Я використовував WS_FTP Pro як основний клієнт FTP багато років. На початку він зарекомендував себе, як простій і ефективний продукт, але поступово з кожною новою версією обростав все більшою кількістю нових інструментів і при цьому ставав все менш ефективним для простих шаблонних завдань. З виходом дев’ятої версії мені стало повнісю зрозуміло, що продукт повністю втратив свій шлях, і я пустився у пошуки альтернативи.

FileZilla Після випробування семи різних клієнтів FTP я вирішив що кращим для мене буде Open Source програма FileZilla. FileZilla має простій інтерфейс, базований на розділеному на дві частини вікні і нагадує чимось ранні версії WS_FTP. Але ця простота оманлива, FileZilla — досить потужний продукт. У списку достоїнств програми: повнофункціональний файловий менеджер, підтримка файервола і проксі, безпека SSL і Kerberos GSS, перезавантаження, підтримка перетягування об’єктів…

Єдиний недолік — відсутність функції передачі файлів від сайту до сайту, але це не має значення для мене. Що важливе — FileZilla швидка, повністю надійна, безпечна і дуже легка у використанні програма. Також існує безкоштовний FileZilla FTP сервер, який я не використав, але чув що він так само добрий як і клієнт.

SmartFTPЯкщо Ви вважаєте інтерфейс програми FileZilla занадто аскетичним, то можливо захочете випробувати SmartFTP. Це — комерційний продукт, але безкоштовний для персонального, освітнього або некомерційного використання.

Якщо Вам потрібний SCP (secure copy) клієнт для Windows, що використовує SSH і пропонує великий вибір інструментів, випробуйте WinSCP. Цей клієнт FTP має вбудований термінал, може запускати Putty безпосередньо, допускає віддалене редагування файлів, пряму передачу і передачу за квотами а також здатний обмежити норми швидкості завантаження.

Я ж поки залишуся зі своїм FileZilla.

 (голосів: 0)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі