«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Google Earth 5.0

3-02-2009, 20:01 | Автор: lio
Теги: освіта, софт, оновлення

Google не перестає розвиватися і розширювати свої географічні інструменти у всіх мислимих і немислимих областях. Після майже повного покриття всієї земної кулі вище рівня води і «відкриття космосу», Google Earth вирішив зануритися в глибини океану.

Google Earth

У новій версії цієї програми можна (як завжди) ознайомиться з оновленими і ще більш детальними зображеннями земної поверхні та космічної небесності. Але крім цього є й ряд принципово нових можливостей.

Наприклад — так звана «лінія часу». З її допомогою можна побачити як змінилася поверхня Землі за кілька останніх років. На жаль, часовий відрізок на протязі якого спостерігаються ці зміни не дуже широкий. Але і за цей проміжок часу нескладно помітити як інтенсивно тануть льодовики Арктики, вирубуються тропічні ліси, розростаються міста, збільшується сітка доріг, руйнується берегова лінія ...

Для того щоб скористатися цією функцією Google Earth натисніть іконку у вигляді годинника на панелі інструментів програми:

Іконка Лінії часу

«Лінія часу» з'явиться у верхньому лівому куті основної частини вікна програми. Для перегляду зображень зроблених в різні роки, потрібно помістити повзунок на відповідну позицію:

Лінія часу

Ще одна новинка п'ятої версії Google Earth — можливість запису своїх віртуальних подорожей. Для перехіду в режим запису потрібно натиснути на іконку у вигляді відеокамери:

Іконка запису

У лівому нижньому куті з'явиться панель управління записом. Натиснення на першу кнопку цієї панелі запустить запис. Повторне натиснення на кнопку зупиняє цей запис і запускає процес відтворення. При бажанні можна зберегти відео та надіслати його електронною поштою.

Але найбільш помітним нововведенням у цій версії програми стала поява шару «Океан». За його допомоги можна розглянути більшість визначних деталей рельєфу дна світового океану, а також ознайомитися з фотографіями, відеороликами, графіками та іншими цікавими та пізнавальними матеріалами всесвітніх наукових установ, інститутів і навіть приватних компаній:

В режимі Океан

Завантажити онлайн-установник Google Earth можна на цій сторінці. Будьте уважні — в навантаження Google намагається нав'язати свій браузер Google Chrome. Якщо він у вас вже є (або його інсталяція небажана) зніміть галочку біля відповідного пункту.

 (голосів: 0)


Коментарі (0):
Реклама
Популярне
Друзі