«Тому, що програмне забезпечення має бути доступним!»

Nexuiz — якісний безкоштовний 3D-шутер

1-03-2009, 04:43 | Автор: lio
Теги: ігри, софт, онлайн

Nexuiz

Я не є особливим фанатом стрілялок, але цю гру скачав. І навіть пограв трішки — годину або півтори :). На більше не вистачило нервів — не дуже це цікаво коли тебе щохвилини розривають на шмаття постріли ботів. Власне тому і не люблю шутери — дуже все швидко там відбувається :)

Для тих же, кому такі ігри по приколу, Nexuiz повинен сподобатись. Тим паче, що безкоштовних ігор такої якості можна на пальцях одної руки перерахувати. Тим паче, що в неї можна грати по мережі. Тим паче, що (в усякому разі там де я живу) в комп'ютерних клубах стали вимагати ліцензії на всі встановлені там платні ігри…

Nexuiz — це, як я вже сказав вище, динамічна і ідеально збалансована безкоштовна 3D-стрілялка з дещо урізаною (для кращої продуктивності :) графікою. В якості двигунця Nexuiz використовує сильно модифіковану версію легендарної Quake 1 під назвою Darkplaces Engine.

Nexuiz

Перша версія Nexuiz була випущена в 2005 році. На сьогодні ця гра має версію 2.4 і величезну армію шанувальників у всьому світі. Не в останню чергу це обумовлено захопленістю розробників цієї гри своєю справою. Адже, як відомо, кращі продукти народжуються у тих, хто дійсно любить те, що робить.

Nexuiz

В першу чергу Nexuiz рекомендується для командної гри. У інтерфейсі клієнта вмонтований браузер серверів де можна підключитися і зіграти проти «реальних» людей. Також існує режим одиночного проходження який налічує 20 рівнів з різним оформленням локацій.

Nexuiz

Не дивлячись на заявлену мінімалістічність, графічна складова гри дуже навіть не погана, а якщо порівнювати зі своїм прабатьком (Quake 1) та і взагалі чудова :). При цьому є можливість відключення частини спецефектів при використанні на старому устаткуванні.

А взагалі Nexuiz до залізної частини системи не вимогливий. Для використання всіх можливостей гри потрібний комп'ютер з процесором 1.5 Ghz Intel Pentium 4 або AMD Athlon 1500+ та півгігабайтною оперативною пам'яттю. При цьому гра використовуватиме 400 MB простору на жорсткому диску. На рахунок операційної системи Nexuiz також не вибагливий — існують версії як для Windows 2000/XP/Vista (32/64-bit) так і для Mac OS X і Linux.

Завантажити Nexuiz

Сайт Nexuiz

 (голосів: 1)


Коментарі (2):
tivasyk
21 квітня 2009 13:31
+ suerbraten
+ warsaw
+ urban terror
+ assault cube (aka action cube)
+ tremulous

тощо...

для любителів повільного і вдумливого геймплею -- улюблені тактики/стратегії:

+ wesnoth
+ ufo: alien invasion
+ simutrans
Softbloger
22 квітня 2009 15:00
tivasyk,
Дякую, цікаво. Особливо стратегії. До речі про транспортні стратегії - http://open.ttdrussia.net/
Реклама
Популярне
Друзі